Média

Felhívás a kommunikáció- és médiatudományi tanszék a hallgatóihoz

Írta: MMI

Kedves média MA-s hallgatók,

a kommunikáció- és médiatudományi tanszék a hallgatói önkormányzat segítségével fórumot szervez arról, hogy hogyan látjátok az MA-s képzést, mennyire vagytok elégedettek vele, de leginkább: mit és hogyan lehetne jobban csinálni. A fórum célja a közös gondolkodás és a már meglévő képzés — lehetőség szerinti — áramvonalassá tétele. Minden javaslatot, ötletet szívesen fogadunk, még akkor is, ha sem a tanárok, sem a diákok oldaláról nem lehet minden óhajt-sóhajt megvalósítani: a fórum célja éppen az lenne, hogy igyekezzünk kialakítani egy olyan közös platformot, ahol a mi céljaink és a Ti elvárásaitok valamilyen formában találkozni tudnak. A fórum tehát nem panaszdélután óhajt lenni (“szerintem én jobb jegyet kaphattam volna X órán”), annak az ETR a felülete, hanem egy oktatási-pedagógiai stratégia kötetlen megbeszélése. Hogyan alakíthatnánk át, mit tehetnénk, hogy jobb legyen? Mi hiányzik és mi felesleges?

A fórum időpontja: 2011. február 14. (hétfő), 17h. Helyszín: 34-es terem

Természetesen minden MA-s diákunkat szívesen látunk, s annak örülnénk, ha minél többen lennénk, de hangsúlyozzuk, hogy a fórum nem kötelező; azokra számítunk elsősorban, akiknek a képzéssel kapcsolatban javaslataik vannak mind a közeli, mind a távolabbi jövőre nézve.

Üdvözlettel,

Prischetzky Réka és K. Horváth Zsolt

Neked mi jár a fejedben?